Ansatte

Haugen

Astrid Skjønhaug

Stilling: Assistent
astrid@haugen-barnehage.no

Lin Aamodt Drønen

Stilling: Assistent
lin@haugen-barnehage.no

Linn Larsen

Stilling: Pedagogisk leder
linn@haugen-barnehage.no

Marit Tonning

Stilling: Vikar

Lene Houge

Stilling: Vikar

Annette Iversen

Stilling: Barnehagelærer
950 92 280
annette@haugen-barnehage.no

Kontor/administrasjon

Bibbi Fedje-Andersen

Stilling: Styrer
902 29 850
bibbi@haugen-barnehage.no

Edith Balestrand

Stilling: Eier

Utdannet førskolelærer 1995, startet Haugen Barnehage 1997. Brenner for natur og friluftsliv. Gift med Kjell Morten Færestrand. Har tre store barn, født i 96, 97 og 2000.

Løen

Lisbeth Solheim Golten

Stilling: Assistent
lisbeth@haugen-barnehage.no

Lena Jacobsen

Stilling: Assistent
lena@haugen-barnehage.no

Kari Beate Christensen

Stilling: Pedagogisk leder
kari@haugen-barnehage.no

Marit Tonning

Stilling: Vikar

Seke

Amanda Mølmesdal

Stilling: Assistent
amanda@haugen-barnehage.no

Therese Storbakk

Stilling: Pedagogisk leder
therese@haugen-barnehage.no

Benedikte Bjelke

Stilling: Fagarbeider
benedikte@haugen-barnehage.no

Linda Knappskog Eide-Olsen

Stilling: Fagarbeider
932 22 015
linda@haugen-barnehage.no

vikar

Lin Aamodt Drønen

Stilling: Assistent
lin@haugen-barnehage.no

Karin Nordal

Stilling: Vikar

Marit Tonning

Stilling: Vikar

Tonje G. Dalen

Stilling: Vikar

Mary Espelid

Stilling: Vikar

Ringevikar i Haugen barnehage.

Zhore Hamidi

Stilling: Vikar

Lene Houge

Stilling: Vikar

Vikarer