Ansatte

Ansatte Haugen

Ansatte Seke

Haugen

Therese Storbakk

Stilling: Pedagogisk leder
therese@haugen-barnehage.no

Lena Jacobsen

Stilling: Assistent
lenastian@gmail.com

Linn Larsen

Stilling: Pedagogisk leder

Kontor/administrasjon

Bibbi Fedje-Andersen

Stilling: Styrer
902 29 850
bibbi@haugen-barnehage.no

Edith Balestrand

Stilling: Eier

Utdannet førskolelærer 1995, startet Haugen Barnehage 1997. Brenner for natur og friluftsliv. Gift med Kjell Morten Færestrand. Har tre store barn, født i 96, 97 og 2000.

Seke

Lene Houge

Stilling: Vikar

Lisbeth Solheim Golten

Stilling: Assistent
solheims@hotmail.com

Therese Storbakk

Stilling: Pedagogisk leder
therese@haugen-barnehage.no

Kari Beate Christensen

Stilling: Pedagogisk leder
kari@haugen-barnehage.no

Benedikte Bjelke

Stilling: Fagarbeider

Amanda Mølmesdal

Stilling: Assistent
amandaibergen@hotmail.com

Linda Knappskog Eide-Olsen

Stilling: Fagarbeider
linda@haugen-barnehage.no

Studenter

vikar

Lin Aamodt Drønen

Stilling: Assistent
lin@haugen-barnehage.no

Marit Tonning

Stilling: Vikar

Lene Houge

Stilling: Vikar